NOEMIS, moderné bývanie
v srdci Stupavy

19.07.2024

Projekt Noemis Stupava je komplexom štyroch bytových domov zasadených v nádhernom prostredí v blízkosti Bratislavy a ponúka vysoký štandard bývania za skvelé ceny. Svojím dizajnom pripomínajúcim Noemovu archu je zaujímavým prvkom dotvárajúcim lokalitu.

Noemis je nielen projektom, ktorý uspokojí Vaše požiadavky na kvalitné bývanie, ale aj bývaním, ktoré bude pre Vás a Vašu rodinu tvoriť pocit domova. Súkromná oddychová zóna so sedením, parkom, zeleňou Vám poskytne priestor na vytváranie komunity s Vašimi susedmi, či priateľmi. Pohodlie, komfort a radosť zo života, to je Noemis. Byty v projekte ponúkajú celú škálu výhod, ktorú ocení aj ten najnáročnejší klient. Usporiadanie bytov v komplexe vytvára priestor pre veľké terasy a balkóny. Vnútorná dispozícia bytov je tvorená s prihliadnutím na všetky potreby tak, aby sa vytvorilo množstvo efektívneho priestoru pre budúceho majiteľa.

Typológia bytov poskytne pre každého záujemcu to, čo hľadá. Menšie, ale efektívne riešené jednoizbové byty, architektonicky skvelo riešené dvojizbové byty, priestranné a presvetlené trojizbové byty a niekoľko krásnych exkluzívnych štvorizbových bytov s veľkými terasami.

Absolútnou výhodou projektu je jeho umiestnenie v centre Stupavy s plnohodnotným občianskym vybavením, len niekoľko minút jazdy od Bratislavy. Lokalita je tiež zaujímavá aj dostupnosťou lesov, cyklotrás, prírodného bohatstva. Stupava spája v sebe pozitíva blízkosti veľkomesta, dostupnosti kvalitných služieb, ale aj relaxu v kvalitnom a zdravom životnom prostredí.

Projekt Noemis Stupava sa začína realizovať v priebehu jesene 2020 a plánované dokončenie je na jeseň 2022. aktuálne sa byty dostávajú do predpredajovej fázy, kde si môžete rezervovať svoje vysnívané bývanie za tie najlepšie ceny.